Partneři

Máte zájem s námi spolupracovat? Kontaktujte nás a staňte se naším partnerem!

 • 54951be124c86cca

  MasterCard je jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách. Provozujeme nejrychlejší síť pro zpracování plateb, která propojuje spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky ve více než 210 zemích a teritoriích celého světa. Produkty a řešení společnosti MasterCard ještě více usnadňují, zabezpečují a zefektivňují každodenní obchodní činnosti – například nakupování, cestování, podnikání a hospodaření s financemi.

 • A6ce2447c2c597db

  Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působí od roku 1998. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníkům a zemním plynem zásobuje více než 220.000 zákazníků.

 • Fc7de35875810250

  Veřejný prostor města je fascinující místo, setkávají se tu lidé i historie. Jsme rádi, že svůj design směřujeme právě sem. Můžeme ovlivňovat vkus lidí bez výběru a to nás baví. Žádná exkluzivita, opravdová rovnost. Pro mmcité nic jiného než kulturní mise. Prostřednictvím drobných prvků měníme tvář města.

 • 9b37b637a6024ea1

  Společnost GLOBDATA a.s. se řadí mezi leadery v poskytování služeb pro provozovatele hromadné dopravy a municipálních služeb v České republice. Tým společnosti tvoří profesionálové s dlouholetou praxí v oblasti informačních technologií, telekomunikací, bankovnictví, kultury, ale i neziskového sektoru.

 • Cf1787c2d8a437f8

  Sinfin je digitální studio založené v roce 2008 v Praze. Pro své klienty designuje, programuje a spravuje webové stránky a mobilní aplikace. Sinfin se také věnuje rozvoji vlastních projektů, mezi které v současné chvíli patří především vyvolej.to, které vrací radost z focení na papír a dále projekt nigh.io, mobilní aplikace využívající technologii iBeacon.

 • C422ded3070ac49c

  Společnost CROSS Zlín byla založena v roce 1994 a zabývá se vývojem, dodávkou, instalací a údržbou špičkových technologických zařízení pro silniční dopravu. Je v tomto oboru jednou z největších tuzemských společností s ryze českou vlastnickou strukturou. Všechny produkty a výrobkové řady (hardware a software) jsou realizovány vlastními zdroji společnosti.

 • 243f8e9525afb5cd

  Eurocomm-PR je podnik spadající pod Wien Holding a je pověřen zahraniční komunikací vídeňské městské správy. Vídeň stojí o užší spolupráci se sousedními městy v oblastech městského rozvoje, sociálního bydlení, dodávek energie a jejího efektivního využívání, vodního zásobování, veřejné dopravy, vzdělávání a kultury či při vytváření strategií smart city. Tato spolupráce má současně městům pomoci ukotvit si svou pozici v rámci regionu a umožit prosazení  vlastních zájmů. Aktivity společnosti Eurocomm-PR se zaměřují především na podporu a rozvoj dialogu mezi jednotlivými městskými správami. Zahraniční kanceláře v Bělehradě, Budapešti, Krakově, Lublani, Praze, Sarajevu, Sofii a Záhřebu zastávají rovněž roli mediátora a zprostředkovávají lokálním městským autoritám komunikaci s městem Vídní v rodném jazyce.

 • 7056be12742ab416

  V rámci poradenskej a projektovej činnosti prichádzame s riešeniami zameranými na efektívne využívanie verejných priestorov, s riešeniami zameranými na oživenie mestských centier s využitím škandinávskych skúseností. Súčasťou našej práce je príprava projektov verejných priestorov pre deti - detské ihriská, športoviská, projekty pre voľnočasové aktivity.

 • 3032fd396eeb826e

  ČKA je stavovská samosprávná profesní organizace s přeneseným výkonem státní správy, která byla zřízena zákonem č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů, inženýrů a techniků činných ve výstavbě. ČKA nese odpovědnost za profesionální, odborný a etický výkon profese architektů v ČR a je ze zákona pověřena péčí o vystavěné prostředí.

 • 51a323543c6a4482

  Města nám leží na srdci. A proto zveme do srdce Evropy globální špičky architektury, urbanismu a starosty významných metropolí. Posláním reSITE je vytvářet odolná a konkurenceschopná města příjemná k životu. Mezinárodní konference reSITE – příliv inspirace, fungující řešení, nové mezinárodní kontakty a jedinečná platforma pro spolupráci a porozumění mezi příbuznými obory.