SMARTUP SUMMIT

Startup Summit odhalil program, promluví manažeři hvězdných startupů, korporací i mezinárodní investoři

Dvoudenní konference Startup & Smartup Summit slibuje hvězdné obsazení. Propojí korporace, startupy, ale i zástupce měst a obcí. Pořadatelé dnes odhalili jména vystupujících v rámci prvního dne akce. Do nejvyšší restaurace v Praze v rámci pankráckého City Tower zamíří 26. 10. manažerské hvězdy z Česka i zahraničí. Návštěvníci se mohou těšit na diskusi českých, polských a francouzských venture investorů o startupové scéně. Zazní odpovědi na otázku, co startupy v našem regionu umí skvěle a co by se měly ještě naučit. Prezentace CEO jednoho z nejúspěšnějších českých startupů Olivera Dlouhého z Kiwi.com poodhalí budoucnost mezinárodní dopravy. Perspektivu korporací vysvětlí mimo jiné zástupci O2 Bolt, Microsoft a další.
Samostatnou a velmi oblíbenou kapitolou je již tradičně pitchování před investory. Startupy se mohou přihlásit do pitche a prezentovat před šéfem londýnského Startup Grindu, domácích Rockaway, CEO francouzského Ott & Partners, korporátně-inovačního O2 Bolt, konzultanty EF1, továrnou na inovace Creative Dock a adtechovými specialisty z Air Ventures. Hosté se mohou těšit i na zajímavé panelové diskuse a akci na doslova vysoké úrovni, která se odehraje ve 27. patře v prostorách s rozhledem na celou metropoli. Kompletní program: www.startupsummit.cz

Význam prezentování a účasti na klíčové akci v rámci startupové scény vysvětlil i zakladatel společnosti Kiwi.com Oliver Dlouhý. „Promlouvat na Startup Summitu je pro mě osobně důležité. Sám jsem si totiž zažil jaké to je, když se firma z absolutního minima dostane na vrchol za velmi krátkou dobu a rád se s ostatními o náš příběh podělím,“ říká autor myšlenky vyhledávače levných letenek mezi nespolupracujícími aerolinkami, který loni vykázal tržby v hodnotě 2,2 miliardy korun a stále raketově roste.
Hlavními partnery konference jsou pro letošek O2 Bolt a O2 IT Services, PayU a MasterCard. Akce má také záštitu Magistrátu hlavního města Prahy a Úřadu vlády ČR. Akci i letos moderuje Martin Veselovský – známá tvář z publicistického videokanálu DVTV, na kterém běží samostatný seriál ke konferenci. Tentokrát ovšem ne pouze jako moderátor, ale také za celou DVTV jako zástupce úspěšného mediálního startupu.

„Cílem letošní dvoudenní konference je nastartování a prohloubení spolupráce mezi startupy, korporacemi, ale i městy. Kromě keynote přednášek čeká příchozí také výstava startup a smart technologií, networking a večerní afterparty. Exkluzivitu Startup a Smartup Summitu rovněž podtrhuje velmi omezený počet vstupenek a akreditací, které jsou na něj k dispozici, na každý den je kapacita pouze pro 200 lidí, ” říká zástupce hlavního pořadatele tyinternety.cz Ondřej Hoza.

Kontakty:
Ondřej Hoza
[email protected]
+420 774 196 603

www.startupsummit.cz