Tipsport Akční Kód 2020: ** TIP… ** – Uvítací bonus 150 Kč

Pojďme si zaostřit [Tipsport] a jeho nabídky, funkce, výplaty a také jedinečný Tipsort akční kód, platné po celý rok 2019.

Ověřeno
ZOBRAZIT AKČNÍ KÓDY TIPSPORT > AKTIVOVANÝ KÓD
Podrobnosti o bonusu a nabídkách
  • Uvítací bonus 150 Kč
  • 100% vkladový bonus až do 50.000 Kč
Datum vypršení: 31-12-2019
Posledně navštíveno: před 2 dny
Sem napište svůj Tipsport akční kód

Tipsport Akční Kód 2019

TipsportBonus a nabídky 2020Tipsport Akční Kód 2020
Uvítací bonus 1000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD
100% vkladový bonus Až do 50.000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD
Vegas 100% vstupní bonus až do 5.000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD

Registrace Tipsport akční kód

S námi to máte jednoduché, protože Vám pomůžeme s registrací a poskytneme akční kód. Registrační formulář se nachází na hlavní stránce.

Průběh registrace je v celku rychlý a jednoduchý. V pravém horním rohu kliknete na registraci a pak už jen vyplníte údaje, které jsou požadované. Musí se jednat o přesné a pravdivé údaje, aby byla registrace platná, a to včetně telefonního čísla a emailu. Při žádosti o vstupní bonus Vám rádi poradíme, na co si dát pozor a jaké jsou hlavní podmínky. Také Vám rádi poskytneme akční kód, který přinese řadu výhod. Jakmile vyplníte všechny údaje a potvrdíte Vaši emailovou schránku a telefonní číslo, dostanete k dispozici dočasný účet, kde bude nutné dokončit ověření do 30 dnů od dne registrace. Ověření zvládnete rychle a bezbolestně. Stačí navštívit jednu z kamenných poboček, případně dokončit registraci pomocí online internetového bankovnictví s jednou z podporovaných bank (Equa Bank, Moneta, Česká spořitelna nebo Air Bank).

Peníze zadarmo a solidní uvítací bonus

Vstupní a vkladový bonus v jednoduchých krocích:

  • Bonus za registraci 150 Kč – jedná se o rychlé peníze, které se Vám uvolní na hráčské konto hned, jakmile dokončíte plnohodnotnou registraci. Peníze jsou určeny k počátečním sázkám.
  • Dvojnásobný bonus až do 50.000 Kč – Toto je hlavní tah na sázkaře všech úrovní. Tady si najde každý své. Pro úspěšně zaregistrované hráče je zde bonus 100 % až do výše vkladu 50.000 Kč. Je to jednoduché – stačí vložit od 1 Kč a od této hranice se počítá kvalifikační vklad. Výše vkladu pak závisí na dalších podmínkách k protočení. Například pokud vložíte do 1.000 Kč, pak platí 5x protočení vkladu a bonusu. Nad 1.000 do 5.000 Kč pak 7 x protočení vkladu a bonusu a od vyšší částky než 5.000 Kč platí pravidlo protočení bonusu 8 x před tím, než Vám bude vyplacen.
  • TIPKONTO program pro věrné hráče– Když si otevřete účet u Tipsportu, stáváte se zároveň členem jejich věrnostního programu Tipkonto. A není to vůbec špatné, získáváte si tak body za utracené peníze v sázkách, které posléze znovu použijete na sázky. Platí pravidlo, že 1 Net = 1 Kč. Nety získáváte po každé vyhodnocené sázce (prohrávající nebo vyhrávající). Další možnost, jak využít Nety je útratou za služby nebo zboží u Tipsportu, či různé nabídky dostupné na webu sázkové kanceláře.
  • Další nabídky – Ty se zobrazují v určitých obdobích, zejména před zahájením hokejové nebo fotbalové sezóny a s tím přicházejí také akční kódy, které Vám s radostí poskytneme.

Rozvíjející se Vegas a bonus:

  • Vstupní bonus do Vegas až do 5.000 Kč – Pokud nejste sportovní fanda anebo rádi kombinujete produkty, pak i do Vegas nevstoupíte s prázdnou. Uvítací bonus je pro všechny nové hráče ve výši 100% až do 5.000 Kč a Vy tak máte možnost navýšit šanci výher na oblíbených automatech z dílny NetEnt.

Bonusy: Na co si dát pozor!

Popíšeme Vám v jednoduchých krocích, co je potřeba dodržet u jednotlivých nabídek.

Sporty:

Bonus za registraci 150 Kč: Zde není toho tolik co vysvětlovat. Jedinou podmínkou pro získání této bezplatné částky, je dokončit registraci na pobočce, či přes jeden z podporovaných bankovních účtů v internetovém bankovnictví. Jakmile bude ověření dokončeno, získáváte 150 Kč na Váš hráčský účet bez nutnosti provedení počátečního vkladu. Částku samozřejmě není možné vybrat a je potřeba ji vsadit.

Dvojnásobný bonus až do 50.000 Kč Ano, jak jsme uvedli, jedná se o velkorysý bonus. Ale nese své podmínky. Pojďme na ně. V prvé řadě je potřeba rozlišit výši vkladu, podle které bude záviset podmínka protočení. Uvedeme příklady: Podmínky protočení jsou nastaveny na 5x, 7x a 8x. Takže pokud při prvním vkladu vložíte 5 000 Kč, pak je zde požadavek 7x protočení vkladu a bonusu, tedy 70.000 Kč a po prvních protočených 7.000 Kč Vám uvolní 500 Kč na účet (10% z bonusu). Stejně to funguje i u jiných částek, akorát s rozdílem podmínek na protočení.

TIPKONTO program pro věrné hráče – Tipkonto je založeno pro hráče od momentu vytvoření účtu a získávají se zde partnerské body (Nety), které získáte sázením. Pokud sázíte hodně, budete mít hodně netů. Přesně řečeno za 1 Net = 1 Kč a opačně. Nety můžete získávat také pomocí sdílení článků a analýz, nebo sdílení Vašich tiketů známým a neznámým prostřednictví sociálních sítí.

A jak to je s bonusem ve Vegas?

Dvojnásobek až do 5.000   Po úspěšné registraci a prvním vstupu do Vegas máte možnost čerpat z tohoto bonusu, kde je potřeba vložit minimální vklad 100 Kč a maximální vklad záleží zcela na Vás, nicméně bonus má maximální výši 5.000 Kč. K bonusu se vážou podmínky, a zejména se jedná o podmínku protočení 30x hodnoty Vašeho vkladu a bonusu. Potřebujete tak protočit 300.000 Kč při maximálně využitém bonusu. Je třeba mít na paměti, že bonusu musí být protočen během 30 dní od jeho žádosti, jinak propadne.

Nejčastěji kladené otázky

Přijímají pobočky vklady/výběry bez limitu?

Kdysi to možné bylo, ale s nástupem nového loterijního zákona od roku 2017 to možné není. Maximální limit jak pro vklady, tak výběry je 5.000 Kč na 24 hodin. Můžete v rámci jednoho dne vložit 5.000 Kč i vybrat 5.000 Kč, ale nic víc. Další transakce bude možná až za následujících 24 hodin a 1 minuta nehledě na dny.

Jak na ověření platební metody?

Máte hned dvě možnosti. První je zaplatit kartou, nebo bankovním účtem, či Skrillem nebo Paysafe účtem rovnou na Tipsport. Ověření proběhne automaticky. Je nutné doplnit, že veškeré vklady musí pocházet od majitele účtu. Pokud je vklad úspěšný, pak proběhne ověření PM automaticky. Druhý způsob je nahrání dokladů ověřující Vaší platební metodu. Může se jednat o smlouvu z banky, nebo výpis z účtu.

K čemu jsou sebeomezující opatření?

Tohle je jedna z dílčích součástí loterijního zákona, který vstoupil v platnost od roku 2017. Jedná se o to, že každý sázkař si musí vyplnit vstupní dotazník při registraci v sázkové kanceláři, kde si určí, zda a v jaké výši si přeje regulovat svou aktivitu stráveného času a peněz na stránce operátora, jako je Tipsport a další. Takže je třeba to vyplnit, ale pokud se cítíte, že žádné omezení nepotřebujete, pak stačí vyplnit všechny kolonky na ‚bez omezení‘ a nemusíte nic řešit.

Vztahuje se na nový zákon daně z příjmů výher?

Tak to vůbec ne. Žádné výhry se nedaní a všechno, co vyhrajete, je čistě Vaše a nemusíte se obávat žádných kontrol.

Modrá lajna s moderními prvky

Sportovní sázení

Tipsport a dceřiná firma Chance mají stejnou platformu, která nabízí kurzové sázky zejména pro Český a Slovenský trh. Pro sázkaře jsou dostupné snad všechny sporty a ligy napříč celého světa. Hokejoví fanoušci uvítají možnost sázení na střelce gólů, včetně dostupných sázek na prodloužení nebo sázky bez remízy (základní hrací doba). I v playoff je možné podávat sázky na postup v jednotlivých kolech či celkového vítěze.

Live sázení

Tipsport nabízí veškeré důležité sportovní události. Ty další, méně důležité stále chybí, ale nabídka se postupně doplňuje. Jak jsme byli zvyklí, v zahraničních sázkových kancelářích bylo obrovské množství událostí, které postupně s odezvou přejímají i české sázkovky, jako Tipsport. Tipsport se může pyšnit širokou nabídkou hokejových událostí včetně živých přenosů z extraligy, ale také fotbalu na české nebo zahraniční úrovni. Dále poskytuje basketbal, volejbal, tenis a všechny sporty, které znáte, a také e-sports, který nabírá na oblibě v posledních letech.

Nechybí ani Cash Out – skvělá funkce pro vyplacení sázky ještě před tím, než se dozvíte výsledek zápasu. Pravdou je, že Cash Out není vždy dostupný, nicméně při splnění základních pravidel si můžete jednoduše vyplatit třeba kombi tiket, kde čekáte na poslední zápas, který ještě nezačal a předchozí máte vyhrané. Můžete si tiket vyplatit za aktuálně nabízenou částku a nemusíte se starat o průběh posledního zápasu. Skvělá věc.

Odskočím si do Vegas

Vegas je poměrně mladým produktem (a ne hlavním) od Tipsportu, takže je poskytnout trochu obezřetnosti. Nicméně hry jsou dodávány prostřednictvím známé evropské platformy NetEnt a PlayN’Go, což jsou uznávání operátoři na evropském trhu. Čeští sázkaři se mohou těšit z pár oblíbených her, jako je třeba Starburts a další. Nicméně další funkce Vegas jsou poněkud slabé a pokud se budeme bavit o stolních hrách, tak tam to je úplná katastrofa. Můžete si zahrát jen na ruletě. Ano, je tam na výběr mezi evropskou, francouzskou a americkou, ale to je tak všechno. Žádné karetní hry, Live Casino se slečnama, nic. Tohle bude ještě chvíli trvat, ale věříme, že se k tomu dostaneme, jako ostatní účastníci evropského trhu.

Peníze: Jak vložit a vybrat

Vklady

Vklady jsou vždy jednoduché. A rychlé. Výběry jsou pomalejší. Co se týče vkladů, tak je zde široká nabídka, a to od klasického bankovního převodu, po vklady na pobočkách, či pomocí platebních karet MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron, nebo přes Mobito či PayU. Mimochode PayU podporuje další služby tuzemských bank (Česká spořitelna, Fio Banka, Ge Money Bank, mBank, eKonto, Komerční Banka). Dnes je i možné vložit přes Skrill, ale minimálně 1.000 Kč. Všechny vklady jsou zdarma až na Paysafe, kde se účtuje 5% poplatek za vklad. Minimální vklady jsou jinak 100 Kč.

Výběry 

Jak jsme avizovali u vkladů, je jich méně. Nicméně jsou v celku rychlé a spolehlivé. Obecně platí pravidlo, že všechny výběry se vrací na tu platební metodu, odkud přišly vklady. Výběry můžete provádět osobně na pobočkách a prostřednictvím bankovního převodu. Výběry jsou zdarma, nicméně u osobního výběru je zde limit 5.000 Kč na 24 hodin, a to platí stejně pro vklady. Je to dáno legislativou v ČR. V dalších případech jsou výběry bez limitů a převod bankovním účtem trvá 1 pracovní den a je samozřejmě zdarma. U Skrillu je minimální výběr 1.000 Kč a trvá rovněž 1 pracovní den.

Nevíte si rady? Kontaktujte zákaznickou podporu!

Každý zákazník občas potřebuje poradit a je důležité, abychom otravovali zákaznickou podporu se sebemenšími problémy nebo potížemi. Jelikož oni tam jsou právě z tohoto důvodu. Nikdy se nebojte se zeptat na jakoukoliv prkotinu. Tipsport stejně jako Chance nenabízí LiveChat. Podporu můžete kontaktovat telefonicky 7 dní v týdnu v čase od 8:00 do 23:00 na tel. čísle: +420 311 633 118. Pokud by se jednalo o reklamaci tiketu, tak je zde horký email: [email protected] a klasická zákaznická podpora je na [email protected] Reakce na emaily jsou v řádu minut až hodin, nic neobvyklého.

Tipsport také do kapsy!

iOS a Android Aplikace ke stažení

Tipsport i přes jeho zastaralý vzhled nezaspal a rozjel vývoj aplikací jak u Jablkových tak Androidových smartphonů. Aplikace se dá jednoduše stáhnout ze stránek Tipsportu a poskytuje srovnatelnou zábavu s verzí desktopu. Můžete zde jednoduše vkládat, vybírat, spravovat účet, sledovat Live Streamy až na 2 události a samozřejmě sázet.

Upravená mobilní stránka pro cihly 

Pro uživatele starších telefonů nebo zastaralých šrotů je zde také stránka m.tipsport.cz prostřednictvím které můžete provádět stejné transakce, jako na aplikaci. Stránka reaguje rychle a spolehlivě.

Jak to vidíme my

Tisport a to stejně jako Chance nabízí solidní nabídku předzápasových sázek, od světových fotbalových lig po Box, Esporty, Snooker, Rugby a další. Výhodou je samozřejmě dostupnost asijských sázek, které konkurenti nemají. Mezi velké plus patří vkladový bonus až do 50.000 Kč. Za slabší stránku považujeme nedokonalý InPlay, chybějící sporty na živo, slabý Vegas a nevýhodný Skrill. Na druhou stranu, sázkařská komunita u Tipsportu je opravdu skvělá a pomůže hodně v zábavě při sázení.

Další 3 konkurenti k [Tipsport]

 

Chance – patří pod Tipsport a tím se veškerá nabídka a kurzy kopírují, jeden přes druhého. Nemusíme to brát ale jako zklamání, protože každá sázková kancelář má svoji základnu a Chance má také velkou sázkařskou komunitu, vybudovanou mobilní aplikaci a širokou nabídku sportovních přenosů.

 

FortunaFortuna má dlouholetou historii, stejně jako Tipsport a proto si konkurují velmi úzce. Fortuna má LiveChat a lepší aplikaci na mobilu, co se týče nabídek a možností. Webové rozhraní je také velmi moderní a vedle toho Fortuna nabízí kolem 15.000 live zápasů ročně což ji řadí na první příčky.

 

Synot Tip – Synot Tip je konkurentem všech výše zmíněných, ale můžeme říct, že není významným sázkovým operátorem na českém trhu, neboť se především zabývá loterijní činností a kasiny. Synot Tip rozšířil své služby i o Sport, kde nabízí funkční mobilní platformu, funkci Cash Out a Live Sázek. Bohužel však chybí asijské handicapy.

 

Platnost Tipsport Akční Kód: 31/12/2019
Poslední aktualizace: červenec 2019