Tipsport Akční Kód 2024 | Zdarma 300 Kč + 50.000 Kč

Získejte bonusy Tipsport akční kód  zdarma při registraci u Tipsportu. Za úspěšnou a kompletní registraci získáte 300Kč bez vkladu (zdarma). Poté můžete získat částku až do výše 50 000Kč, která je určena na základě vašeho prvního vkladu na hráčské konto.

5 rating
Tipsport Akční Kód
Bonus pro nové hráče až 50 000 Kč
 • Vstupní bonus 50 000 Kč
 • Zdarma 300 Kč na první sázky
aktivováno
aktivuj
Naposledy ověřeno 12/04/2024
126 kopírování tento týden
Zahájit registraci
Registrace akční kód Tipsport

Registrace akční kód Tipsport 2024

Tipsport vstupní bonus – akční kód Tipsport

I bez zadání akčního kódu máte jako noví zákazníci sázkové kanceláře Tipsport nárok na štědrý vstupní bonus, a to jak bonus k registraci, tak bonus k prvnímu vkladu. Jejich využití je čistě na vás. Bonusy ale zdaleka nejsou jediným důvodem, proč se u této kanceláře zaregistrovat. Vždyť pokud jde o kurzové sázení v Česku, Tipsport je jasnou volbou a díky široké nabídce sázkových příležitostí, přímých přenosů i aktivní sázkařské komunitě se budete skvěle bavit.

Tipsport Bonus a nabídky Tipsport Akční Kód ()

Vstupní bonus

50 000 Kč + Zdarma 300 Kč na první sázky

Aktivovat Bonus

Tipkonto

 

až 25 % netů z vkladů

 

Aktivovat Bonus

Vegas online bonus 

25 000 Kč

Aktivovat Bonus
 

Velkými sportovními svátky to nekončí, naopak začíná. I bez akčního kódu Tipsport dává příležitost vsadit si na lokální akce, e-sporty či společenské události. Kdo se s oblibou baví u kasinových her, v Tipsport Casinu najde velký výběr zábavných her. To vše je vám dostupné 24 hodin denně, přes webové rozhraní i skrze propracovanou mobilní aplikaci. Jaké vstupní bonusy na vás právě teď u sázkové kanceláře Tipsport čekají?

 • 300 Kč zdarma jen za registraci a ověření účtu
 • 100% vstupní bonus až ve výši 50 000 Kč
 • Až 25 000 Kč do online casina Vegas

Tipsport akční kód: co to je?

Tipsport akční kód je bonus, který Tipsport nabízí většinou při registraci, ale na bonusy můžete narazit i jako stálý hráč Tipsportu. Tento bonus nabízí různé finanční bonusy na sázení, kurzy a také máte šanci získat sázky zdarma. Tyto kódy s bonusy jsou dostupné pro nově registrované hráče i stále hráče, ale jsou většinou omezeny časem a často se u nich můžete potýkat s náročnými podmínkami.

Při registraci není potřeba tento akční kód zadávat. Bonus se novým hráčům aktivuje hned poté, co splní tyto podmínky. Tedy ověří svůj účet a budou se držet podmínek u vkladového bonusu, pokud o něj mají zájem.

Jaké výhody poskytuje Tipsport akční kód při registraci?

Po aktivaci Tipsport akčního kódu získáte po dokončení registrace okamžitý bonus 300 Kč od Tipsportu, aniž byste museli provést jakýkoliv vklad. Tento bonus je poskytován zdarma ihned po dokončení vaší registrace. Na rozdíl od mnoha jiných sázkových kanceláří a kasin zde není vyžadován žádný počáteční vklad. Kromě toho můžete získat až 50 000 Kč jako dvojnásobek vašeho prvního vkladu. Dále můžete na základě vašeho vkladu získat až 25 000 Kč do online casina Vegas.

Kde aktivovat Tipsport akční kód ?

Je potřeba aktivovat Tipsport akční kód pro registraci. Zadejte náš akční kód v „Mám akční kód“ poli a dostanete 300Kč zdarma, navíc si můžete vybrat jeden z těchto dvou akčních bonusů. (Vstupní bonus až 50 000Kč nebo Vegas bonus až 25 000Kč)

aktivovat Tipsport akční kód

tipsport akcni kod

Registrace akční kód Tipsport – výklad krok za krokem

S námi to máte jednoduché, protože Vám pomůžeme s registrací a poskytneme akční kód. Registrační formulář se nachází na hlavní stránce.

 1. Průběh registrace je v celku rychlý a jednoduchý. V pravém horním rohu kliknete na registraci a pak už jen vyplníte údaje, které jsou požadované.
 2. Musí se jednat o přesné a pravdivé údaje, aby byla registrace platná, a to včetně telefonního čísla a emailu.
 3. Při žádosti o vstupní bonus Vám rádi poradíme, na co si dát pozor a jaké jsou hlavní podmínky.
 4. Také Vám rádi poskytneme akční kód, který přinese řadu výhod.
 • Jakmile vyplníte všechny údaje a potvrdíte Vaši emailovou schránku a telefonní číslo, dostanete k dispozici dočasný účet, kde bude nutné dokončit ověření do 30 dnů od dne registrace.
 • Ověření zvládnete rychle a bezbolestně.
 • Stačí navštívit jednu z kamenných poboček, případně dokončit registraci pomocí online internetového bankovnictví s jednou z podporovaných bank (Equa Bank, Moneta, Česká spořitelna nebo Air Bank).

Tipsport Akční Kód  VIP zdarma: peníze za registraci a velký bonus k vašemu vkladu

Vstupní a vkladový bonus v jednoduchých krocích:

Tipsport vstupní bonus
Tipsport vstupní bonus
Tipsport vstupní bonus

Vstupni bonus Tipsport

Tipsport bonus pro nové hráče 50 000 Kč ke vkladu + 300 Kč zdarma

 • 300 Kč zdarma za ověření účtu + až 50 000 Kč k prvnímu vkladu
 • Třeba váš vklad 30x protočit k získání max. bonusu
 • Až 25 000 Kč k prvnímu vkladu do kasina
 • Tipsport akční kód není nutné zadávat

Aktivovat Bonus

Vstupni bonus Tipsport

Tipsport bonus až 25 000 Kč ke vkladu do kasina pro nové hráče

 • Až 25 000 Kč k vašemu prvnímu vkladu do kasina
 • Kód není nutné zadávat
 • Třeba váš vklad 30x protočit k získání max. bonusu

 

 

Aktivovat Bonus

Vstupni bonus Tipsport

Tipsport bonus 200 netů za deset dní pro nové hráče

 • Dny nemusí jít po sobě
 • Každý den tiket s kurzem aspoň 1.5, výhra se však vždy liší podle dne
 • Maximální zisk 200 netů

 

 

Aktivovat Bonus

TIPKONTO program pro věrné hráč

 • Když si otevřete účet u Tipsportu, stáváte se zároveň členem jejich věrnostního programu Tipkonto.
 • A není to vůbec špatné, získáváte si tak body za utracené peníze v sázkách, které posléze znovu použijete na sázky. Platí pravidlo, že 1 Net = 1 Kč.
 • Nety získáváte po každé vyhodnocené sázce (prohrávající nebo vyhrávající).
 • Další možnost, jak využít Nety je útratou za služby nebo zboží u Tipsportu, či různé nabídky dostupné na webu sázkové kanceláře.

TIPKONTO program

Tipsport: další nabídky

Ty se zobrazují v určitých obdobích, zejména před zahájením hokejové nebo fotbalové sezóny a s tím přicházejí také akční kódy, které Vám s radostí poskytneme. Rozvíjející se Vegas a bonus:

Vstupní bonus do Vegas až do 5.000 Kč

 • Pokud nejste sportovní fanda anebo rádi kombinujete produkty, pak i do Vegas nevstoupíte s prázdnou.
 • Uvítací bonus je pro všechny nové hráče ve výši 100% až do 5.000 Kč a Vy tak máte možnost navýšit šanci výher na oblíbených automatech z dílny NetEnt.

Tipsport Bonusy : Na co si dát pozor!

Tipsport má pro nové klienty připravené nové registrační bonusy. V tomto průvodci od scmagazine.cz jak na registraci Tipsport s akčním kódem o výběrech, výkladech a jak po krocích získat mnoho dalších výhodných vstupních bonusů jako je 300Kč zdarma nebo až 50 000Kč při vašem prvním vkladu.Popíšeme Vám v jednoduchých krocích, co je potřeba dodržet u jednotlivých nabídek.

Tipsport Sporty – Bonus za registraci 300 Kč

 Zde není toho tolik co vysvětlovat. Jedinou podmínkou pro získání této bezplatné částky, je dokončit registraci na pobočce, či přes jeden z podporovaných bankovních účtů v internetovém bankovnictví. Jakmile bude ověření dokončeno, získáváte 300 Kč na Váš hráčský účet bez nutnosti provedení počátečního vkladu. Částku samozřejmě není možné vybrat a je potřeba ji vsadit.

Dvojnásobný bonus až do 50.000 Kč

Ano, jak jsme uvedli, jedná se o velkorysý bonus. Ale nese své podmínky. Pojďme na ně. V prvé řadě je potřeba rozlišit výši vkladu, podle které bude záviset podmínka protočení.

Uvedeme příklady: Podmínky protočení jsou nastaveny na 5x, 7x a 8x. Takže pokud při prvním vkladu vložíte 5 000 Kč, pak je zde požadavek 7x protočení vkladu a bonusu, tedy 70.000 Kč a po prvních protočených 7.000 Kč Vám uvolní 300 Kč na účet (10% z bonusu). Stejně to funguje i u jiných částek, akorát s rozdílem podmínek na protočení.

TIPKONTO program pro věrné hráče

 Tipkonto je založeno pro hráče od momentu vytvoření účtu a získávají se zde partnerské body (Nety), které získáte sázením. Pokud sázíte hodně, budete mít hodně netů. Přesně řečeno za 1 Net = 1 Kč a opačně. Nety můžete získávat také pomocí sdílení článků a analýz, nebo sdílení Vašich tiketů známým a neznámým prostřednictví sociálních sítí.

A jak to je s bonusem ve Vegas? – Bonus až 25 000 Kč

Po úspěšné registraci a prvním vstupu do Vegas máte možnost čerpat z tohoto bonusu, kde je potřeba vložit minimální vklad 100 Kč a maximální vklad záleží zcela na Vás, nicméně bonus má maximální výši 25 000 Kč.
U tohoto bonusu je pouze jediná podmínka a to protočit tento vklad 30x. Při maximálním vkladu byste tedy museli protočit 625 000 Kč pro maximální využití tohoto bonusu. Tento bonus musíte stihnout protočit během 30 dní od aktivace bonusu, jinak vám propadne.

Tipsport akční kód zdarma – Výhody vs Nevýhody

Výhody Tipsport akční kód
Nevýhody Tipsport akční kód

 • Tipsport akční kód výhodný bonus pro nové hráče s vysokým bonusem na první vklad.
 • Sázky bez manipulačního poplatku a sázky na pobočce.
 • Největší sázkařská komunita.
 • Vklady i výběry na pobočce, notifikace o vyhodnocení tiketů.
 • Možnost úplné dokončení registrace z domu.

 • Vysoké finanční nároky ke vkladovému bonusu pro nové hráče.
 • Chybí live chat, zákaznická podpora pouze přes e-mail.
 • Chybí bonusy specifikovány přímo na mobilní sázení.
 • Dokončení registrace z domu nenabízí výběr všech bank. Hodně klientů proto musí navštívit pobočku.
 • U některých platebních metod je vysoká hranice pro vklady a výběry.

Tipsport Sportovní sázení

Tipsport a dceřiná firma Chance mají stejnou platformu, která nabízí kurzové sázky zejména pro Český a Slovenský trh.

Pro sázkaře jsou dostupné snad všechny sporty a ligy napříč celého světa. Hokejoví fanoušci uvítají možnost sázení na střelce gólů, včetně dostupných sázek na prodloužení nebo sázky bez remízy (základní hrací doba). I v playoff je možné podávat sázky na postup v jednotlivých kolech či celkového vítěze.

Tipsport Tiket aréna

Tipsport Tiket aréna

Co jsou to Tipsport Nety?

Pokud jste se registrovali na stránkách Tipsport, je velmi pravděpodobné, že jste za dokončení registrace dostali odměnu ve formě tzv. Netů. Co to znamená? Nety jsou jakési věrnostní body, které u kasina můžete získávat a sbírat. Je možné je získat zdarma například za sdílení tiketu, nebo analýz na sociálních sítích. Nasbírané nety pak můžete využít k hraní či sázení na webu kasina, nebo k pořízení speciálních odměn.

Tipsport web není pouze o kasinu a sázení

Jak jsme si ukázali, na webových stránkách kasina a sázkové kanceláře Tipsport toho najdete mnohem více než jen pouhé sázky, nebo kategorii online kasino. Můžete se zde dočíst o novinkách ze světa sportu, přehledně se dozvědět o nabízených výhodách nebo aktuálních soutěžích. Díky tomu si můžete přijít na extra výhry, nebo bonusové nabídky zdarma, což rozhodně potěší každého fanouška online kasina a sázení. Nebojte se tedy web lépe prozkoumat.

Tipsport Tiket aréna

Sázková kancelář Tipsport nabízí unikátní možnost, jak se inspirovat při skládání nových předzápasových tiketů, či jak inspirovat ostatní svými tikety, pokud se řadíte mezi úspěšné tipaře vkládáním příspěvků do  Tipsport Tiket aréna.

Tato sekce na stránkách Tipsport je určena pro tipaře, kteří se chtějí pochlubit a přidávají tak své tikety do této sekce na jejichž základě další sázkaři jedním klikem kopírují tipy a přidávají si je na svůj tiket. Jelikož má Tipsport největší komunitu sázkařů, pak je opravdu z čeho vybírat. Můžete se těšit na velké množství tipů od úspěšných sázkařů a použít je pro vlastní inspiraci.

Orientace v této sekci je jednoduchá a rychlá.

Můžete si zde použít filtr pro vybrání jednotlivého sportu, kurzu ale i počtu zápasů. Důležité je však uvést, že tato aréna je určena pouze pro předzápasové sázky, nikoliv však pro Tipsport Live sázky.

Můžete si filtrovat zápasy podle nejúspěšnějších sázkařů, ale také si prohlédnout sekci “Smolařů”, kde výhra tiketu utekla třeba jen o jeden bod! Každý den zde najdete stovky nových inspirací od úspěšných tipařů z celého Česka.

Pokud se rozhodnete stát se jedním z nich, začněte sdílet své vsazené tikety kliknutím na tlačítko “poslat do arény” na Vašem tiketu a sledujte počet inspirujících se lidí a zvyšujte tak svou šanci stát se prvním v Tiket aréně!

tipsport liga

tipsport liga

Tipsport extraliga

Jelikož je Tipsport generálním partnerem České hokejové ligy, s touto sázkovou kanceláří máte tak velký náskok v odebírání prvotních informací ze světa české hokejové extraligy.

Při propojení tohoto generálního partnerství a největší komunity sázkařů máte na dosah ruky prvotřídní analýzy a aktivní debatu na každý hokejový zápas. Výhodou je možnost sledování všech živých hokejových utkání z Tipsport extraligy zdarma z pohodlí domova, a to na všech mobilních zařízení i počítači. Abyste mohli sledovat tyto zápasy, stačí mít v posledních 30 dnech vsazen jeden jediný tiket za 30 Kč.

Tipsport extraligu vysílání zajišťuje O2 TV, a zde není možný přenos přes celou obrazovku, ale Tipsport Vám umožní sledovat až 4 zápasy najednou, takže o zábavu máte určitě postaráno. Není to vhodný důvod jak začít tipovat úspěšně a přidávat své analýzy do největší komunity sázkařů?

Tipsport kontrola tiketu

Skvělou možností, jak si rychle a snadně ověřit výsledek Vašeho papírového tiketu je navštívit Tipsport sekci Kontrola tiketu. Pokud patříte mezi klasické sázkaře, kteří si dojedou autobusem na pobočku a cestou zpátky se staví na pivo, pak Vám může uniknout některý výsledek.

Pokud jste to právě vy, Tipsport má jednoduché řešení, jak hned zjistit Vaši situaci. Stačí si jen načíst stránky Tipsportu a v sekci Kontrola tiketu je potřeba vyplnit dvě kolonky. K tomuto budete potřebovat Váš tiket, kde vyplníte kontrolní číslo Vašeho tiketu a pak číselný kód pobočky.

Tipsport kontrola tiketu

Tipsport kontrola tiketu

Kliknutím na tlačítko Odeslat se dozvíte zpětně jak na tom jste. Možnost kontrola tiketu můžete využít jak na počítači, tabletu, tak i mobilu. Přejeme šťastný klik. 

Tipsport zajišťuje mnoho zábavy spolu s plno vychytávkami a jednoznačně největší komunitou sázkařů po celé ČR. Doporučujeme se zaměřit na tipování jiným způsobem a s vlastní analýzou a tím

Tipsport Live sázení

Tipsport nabízí veškeré důležité sportovní události. Ty další, méně důležité stále chybí, ale nabídka se postupně doplňuje. Jak jsme byli zvyklí, v zahraničních sázkových kancelářích bylo obrovské množství událostí, které postupně s odezvou přejímají i české sázkovky, jako Tipsport.

Tipsport se může pyšnit širokou nabídkou hokejových událostí včetně živých přenosů z extraligy, ale také fotbalu na české nebo zahraniční úrovni. Dále poskytuje basketbal, volejbal, tenis a všechny sporty, které znáte, a také e-sports, který nabírá na oblibě v posledních letech.

Tipsport Live

Nechybí ani Cash Out – skvělá funkce pro vyplacení sázky ještě před tím, než se dozvíte výsledek zápasu.

Pravdou je, že Tipsport Cash Out není vždy dostupný, nicméně při splnění základních pravidel si můžete jednoduše vyplatit třeba kombi tiket, kde čekáte na poslední zápas, který ještě nezačal a předchozí máte vyhrané. Můžete si tiket vyplatit za aktuálně nabízenou částku a nemusíte se starat o průběh posledního zápasu. Skvělá věc.

Tipsport: odskočím si do Vegas

Vegas je poměrně mladým produktem (a ne hlavním) od Tipsportu, takže je poskytnout trochu obezřetnosti. Nicméně hry jsou dodávány prostřednictvím známé evropské platformy NetEnt a PlayN’Go, což jsou uznávání operátoři na evropském trhu.

Odskočím si do Vegas tipsport

Čeští sázkaři se mohou těšit z pár oblíbených her, jako je třeba Starburts a další. Nicméně další funkce Vegas jsou poněkud slabé a pokud se budeme bavit o stolních hrách, tak tam to je úplná katastrofa. Můžete si zahrát jen na ruletě. Ano, je tam na výběr mezi evropskou, francouzskou a americkou, ale to je tak všechno.

Žádné karetní hry, Tipsport Live Casino se slečnama, nic. Tohle bude ještě chvíli trvat, ale věříme, že se k tomu dostaneme, jako ostatní účastníci evropského trhu.

Peníze: Jak vložit a vybrat

Vklady

 • Vklady jsou vždy jednoduché. A rychlé. Výběry jsou pomalejší.
 • Co se týče vkladů, tak je zde široká nabídka, a to od klasického bankovního převodu, po vklady na pobočkách, či pomocí platebních karet MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron, nebo přes Mobito či PayU.
 • Mimochode PayU podporuje další služby tuzemských bank (Česká spořitelna, Fio Banka, Ge Money Bank, mBank, eKonto, Komerční Banka). Dnes je i možné vložit přes Skrill, ale minimálně 1.000 Kč. Všechny vklady jsou zdarma až na Paysafe, kde se účtuje 5% poplatek za vklad.
 • Minimální vklady jsou jinak 100 Kč.

Výběry

 • Jak jsme avizovali u vkladů, je jich méně. Nicméně jsou v celku rychlé a spolehlivé.
 • Obecně platí pravidlo, že všechny výběry se vrací na tu platební metodu, odkud přišly vklady.
 • Výběry můžete provádět osobně na pobočkách a prostřednictvím bankovního převodu.
 • Výběry jsou zdarma, nicméně u osobního výběru je zde limit 5.000 Kč na 24 hodin, a to platí stejně pro vklady. Je to dáno legislativou v ČR.
 • V dalších případech jsou výběry bez limitů a převod bankovním účtem trvá 1 pracovní den a je samozřejmě zdarma.
 • U Skrillu je minimální výběr 1.000 Kč a trvá rovněž 1 pracovní den.

Nevíte si rady? Kontaktujte zákaznickou podporu!

Každý zákazník občas potřebuje poradit a je důležité, abychom otravovali zákaznickou podporu se sebemenšími problémy nebo potížemi. Jelikož oni tam jsou právě z tohoto důvodu. Nikdy se nebojte se zeptat na jakoukoliv prkotinu. Tipsport stejně jako Chance nenabízí LiveChat.

 • Podporu můžete kontaktovat telefonicky 7 dní v týdnu v čase od 8:00 do 23:00 na tel. čísle: +420 311 633 118.
 • Pokud by se jednalo o reklamaci tiketu, tak je zde horký email: [email protected] a klasická zákaznická podpora je na [email protected].
 • Reakce na emaily jsou v řádu minut až hodin, nic neobvyklého.

Tipsport Aplikace pro iOS a Android ke stažení

Tipsport i přes jeho zastaralý vzhled nezaspal a rozjel vývoj aplikací jak u Jablkových tak Androidových smartphonů. Aplikace se dá jednoduše stáhnout ze stránek Tipsportu a poskytuje srovnatelnou zábavu s verzí desktopu. Můžete zde jednoduše vkládat, vybírat, spravovat účet, sledovat Live Streamy až na 2 události a samozřejmě sázet.

Hodnocení Tipsport aplikace

Tipsport je jednou z předních sázkových kanceláří v České republice a na Slovensku, nabízející široký výběr sportovních událostí a sázek. Jejich mobilní aplikace je navržena tak, aby poskytovala uživatelům snadný přístup ke všem jejich oblíbeným sázkovým možnostem, a to kdekoli a kdykoli. Zde je shrnutí klíčových vlastností a hodnocení aplikace Tipsport:

 • Uživatelské rozhraní: Aplikace má přívětivé a intuitivní uživatelské rozhraní, což usnadňuje navigaci i pro nové uživatele. Rychlé a snadné přihlášení, jednoduchý přístup k sázkám a rychlá reakce aplikace zvyšují celkový uživatelský komfort.
 • Funkčnost: Tipsport aplikace nabízí širokou škálu funkcí, včetně živého sázení, přehledu historie sázek, snadného vkladu a výběru finančních prostředků, a také možnosti sledovat live vysílání některých sportovních událostí přímo v aplikaci.

Tipsport – Váš Průvodce Světem Sázení a Výher

Tipsport, renomovaný hráč v oblasti sázkových aktivit, začal svou poutavou cestu v roce 1991 v Berouně. Dnes je synonymem vynikajícího kurzového sázení a nabízí široké spektrum sázkových možností. Od roku 2009 poskytuje také mobilní sázení a atraktivní vstupní benefity, což ho činí lídrem na českém trhu. Vedle toho provozuje i sesterskou společnost Chance. Mnozí však nevědí, že Tipsport expanduje i za hranice.

Tipsport si získal oblibu i mezi slovenskými sázkaři, nabízejíc novým hráčům štědré bonusy při registraci. Nicméně, Tipsport zůstává v srdci České republiky, kde převládá široká paleta sázkových možností, aktivní sázkařská komunita a lákavé vstupní benefity při registraci a prvním vkladu. Jeho síť poboček po celé zemi a špičkový zákaznický servis z něj činí jednoho z nejuznávanějších hráčů na trhu.

Často kladené otázky týkající se propagačních kódů Tipsport

Jaký je aktuální akční kód Tipsport?

Aktuální akční kód pro Tipsport je dostupný na našem webu na samém začátku. Stačí jednoduše kliknout na odkaz a získáte ho.

Jak aktivovat vstupní bonus na Tipsportu?

Aktivaci vstupního bonusu provedete v sekci Bonusy na hlavní stránce Tipsportu. Vstupní bonus, který získáte na Tipsportu, je 300 Kč za dokončení ověření a až 50 000 Kč k prvnímu vkladu.

Je nutné zadat akční kód při registraci?

Při registraci na Tipsportu není nutné zadávat akční kód. Stačí pouze ověřit svoji totožnost a získáte bonus 300 Kč.

Celkové hodnocení

Tipsport je bezesporu lídrem mezi sázkovými kancelářemi na našem trhu, a to s dobrým důvodem. Nabízí nejen štědrý registrační bonus 300 Kč a možnost získat až 50.000 Kč jako vstupní bonus, ale také rozsáhlou nabídku kurzů a skvěle fungující live sázky. Připojením k Tipsportu se stáváte součástí největší sázkařské komunity, která vám nabídne pravidelné soutěže s atraktivními cenami. Tipsport se vyznačuje rychlým přijímáním sázek, flexibilními limity a tím, že výherní sázkaře stále podporuje, i když vykazují ztráty. Mobilní aplikace Tipsport pro Android i iOS je spolehlivá, umožňuje sledování sportovních přenosů, komunikaci ve fórech, sledování ostatních hráčů nebo inspiraci z Tiket arény. Proces výběru peněz je jednoduchý a prostředky jsou k dispozici následující den. Pokud hledáte seriózního partnera pro sázení, Tipsport by měl být vaším prvním výběrem.

Platnost Tipsport Akční Kód: