Tipsport Akční Kód 2022 : ** TIP… ** – Bonus 50000Kč

DŮLEŽITÉ! Tipsport již není v České republice k dispozici. Důrazně vám doporučujeme navštívit FORTUNA ještě dnes a začít hrát s FORTUNA PROMO KÓD  níže.

 

Ověřeno
ZOBRAZIT FORTUNA PROMO KÓD> AKTIVOVANÝ KÓD
Podrobnosti o bonusu a nabídkách
 • ZÍSKEJ 900 Kč NA PRVNÍ SÁZKY
Datum vypršení: 31-12-2021
Posledně navštíveno: před 2 dny

Sem napište svůj  akční kód Tipsport

Tipsport Akční Kód – VIP Bonus až 50.000 Kč + 150 Kč zdarma.

Získejte Tipsport akční kód 2022 pro registraci u Tipsportu. Výši Tipsport bonusu určuje váš první vklad po založení nového hráčského konta až do 50 000 Kč. Navíc za každou dokončenou registraci získáte ihned dalších 150 Kč zdarma.

Tipsport Bonus a nabídky Tipsport Akční Kód 2021
Uvítací bonus 1000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD
100% vkladový bonus Až do 50.000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD
Vegas 100% vstupní bonus až do 5.000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD

Něco málo o Tipsport sázková kancelář a tipsport bonus code – Tipsport max bonus (maximální bonus online)

TipSport bonusy Detaily nabídky TipSport akční kód
Nety za sdílení a cashback Získávejte vsaditelné nety za sázení skrze cashback a přivěďte nové hráče pro ještě více netů UKÁZAT VŠECHNY BONUSOVÉ KÓDY >>
Vstupní bonus Po dokončení registrace získáte 500 Kč na vaše sázky UKÁZAT VŠECHNY BONUSOVÉ KÓDY >>
Bonus k prvnímu dobití 500 Kč zdarma pro nové hráče UKÁZAT VŠECHNY BONUSOVÉ KÓDY >>

 

Registrace akční kód Tipsport 

S námi to máte jednoduché, protože Vám pomůžeme s registrací a poskytneme akční kód. Registrační formulář se nachází na hlavní stránce.

 • Průběh registrace je v celku rychlý a jednoduchý. V pravém horním rohu kliknete na registraci a pak už jen vyplníte údaje, které jsou požadované.
 • Musí se jednat o přesné a pravdivé údaje, aby byla registrace platná, a to včetně telefonního čísla a emailu.
 • Při žádosti o vstupní bonus Vám rádi poradíme, na co si dát pozor a jaké jsou hlavní podmínky.
 • Také Vám rádi poskytneme akční kód, který přinese řadu výhod.
Registrace akční kód Tipsport

Registrace akční kód Tipsport

 • Jakmile vyplníte všechny údaje a potvrdíte Vaši emailovou schránku a telefonní číslo, dostanete k dispozici dočasný účet, kde bude nutné dokončit ověření do 30 dnů od dne registrace.
 • Ověření zvládnete rychle a bezbolestně.
 • Stačí navštívit jednu z kamenných poboček, případně dokončit registraci pomocí online internetového bankovnictví s jednou z podporovaných bank (Equa Bank, Moneta, Česká spořitelna nebo Air Bank).
REGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE BONUS Získejte zdarma 150 Kč, vstupní bonus 50000 Kč a Vegas bonus 5000 Kč!

REGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE BONUS Získejte zdarma 150 Kč, vstupní bonus 50000 Kč a Vegas bonus 5000 Kč!

Peníze zadarmo a solidní uvítací bonus

Vstupní a vkladový bonus v jednoduchých krocích:

Bonus za registraci 150 Kč

 • jedná se o rychlé peníze, které se Vám uvolní na hráčské konto hned, jakmile dokončíte plnohodnotnou registraci.
 • Peníze jsou určeny k počátečním sázkám.

Dvojnásobný bonus až do 50.000 Kč

 • Toto je hlavní tah na sázkaře všech úrovní. Tady si najde každý své
 • . Pro úspěšně zaregistrované hráče je zde bonus 100 % až do výše vkladu 50.000 Kč. Je to jednoduché – stačí vložit od 1 Kč a od této hranice se počítá kvalifikační vklad.
 • Výše vkladu pak závisí na dalších podmínkách k protočení. Například pokud vložíte do 1.000 Kč, pak platí 5x protočení vkladu a bonusu.
Tipsport vstupní bonus

Nad 1.000 do 5.000 Kč pak 7 x protočení vkladu a bonusu a od vyšší částky než 5.000 Kč platí pravidlo protočení bonusu 8 x před tím, než Vám bude vyplacen.

TIPKONTO program pro věrné hráč

 • Když si otevřete účet u Tipsportu, stáváte se zároveň členem jejich věrnostního programu Tipkonto.
 • A není to vůbec špatné, získáváte si tak body za utracené peníze v sázkách, které posléze znovu použijete na sázky. Platí pravidlo, že 1 Net = 1 Kč.
 • Nety získáváte po každé vyhodnocené sázce (prohrávající nebo vyhrávající).
 • Další možnost, jak využít Nety je útratou za služby nebo zboží u Tipsportu, či různé nabídky dostupné na webu sázkové kanceláře.
Akční kód Tipsport  duben Akční kód květen červen
červenec srpen září
říjen listopad prosinec
leden únor březen

Další nabídky

Ty se zobrazují v určitých obdobích, zejména před zahájením hokejové nebo fotbalové sezóny a s tím přicházejí také akční kódy, které Vám s radostí poskytneme. Rozvíjející se Vegas a bonus:

Vstupní bonus do Vegas až do 5.000 Kč

 • Pokud nejste sportovní fanda anebo rádi kombinujete produkty, pak i do Vegas nevstoupíte s prázdnou.
 • Uvítací bonus je pro všechny nové hráče ve výši 100% až do 5.000 Kč a Vy tak máte možnost navýšit šanci výher na oblíbených automatech z dílny NetEnt.

Tipsport Bonusy: Na co si dát pozor!

Popíšeme Vám v jednoduchých krocích, co je potřeba dodržet u jednotlivých nabídek.

Tipsport Sporty – Bonus za registraci 150 Kč

 Zde není toho tolik co vysvětlovat. Jedinou podmínkou pro získání této bezplatné částky, je dokončit registraci na pobočce, či přes jeden z podporovaných bankovních účtů v internetovém bankovnictví. Jakmile bude ověření dokončeno, získáváte 150 Kč na Váš hráčský účet bez nutnosti provedení počátečního vkladu. Částku samozřejmě není možné vybrat a je potřeba ji vsadit.

Dvojnásobný bonus až do 50.000 Kč

Ano, jak jsme uvedli, jedná se o velkorysý bonus. Ale nese své podmínky. Pojďme na ně. V prvé řadě je potřeba rozlišit výši vkladu, podle které bude záviset podmínka protočení.

Uvedeme příklady: Podmínky protočení jsou nastaveny na 5x, 7x a 8x. Takže pokud při prvním vkladu vložíte 5 000 Kč, pak je zde požadavek 7x protočení vkladu a bonusu, tedy 70.000 Kč a po prvních protočených 7.000 Kč Vám uvolní 500 Kč na účet (10% z bonusu). Stejně to funguje i u jiných částek, akorát s rozdílem podmínek na protočení.

TIPKONTO program pro věrné hráče 

 Tipkonto je založeno pro hráče od momentu vytvoření účtu a získávají se zde partnerské body (Nety), které získáte sázením. Pokud sázíte hodně, budete mít hodně netů. Přesně řečeno za 1 Net = 1 Kč a opačně. Nety můžete získávat také pomocí sdílení článků a analýz, nebo sdílení Vašich tiketů známým a neznámým prostřednictví sociálních sítí.

A jak to je s bonusem ve Vegas? – Dvojnásobek až do 5.000

Po úspěšné registraci a prvním vstupu do Vegas máte možnost čerpat z tohoto bonusu, kde je potřeba vložit minimální vklad 100 Kč a maximální vklad záleží zcela na Vás, nicméně bonus má maximální výši 5.000 Kč.

K bonusu se vážou podmínky, a zejména se jedná o podmínku protočení 30x hodnoty Vašeho vkladu a bonusu. Potřebujete tak protočit 300.000 Kč při maximálně využitém bonusu. Je třeba mít na paměti, že bonusu musí být protočen během 30 dní od jeho žádosti, jinak propadne.

Tipsport Platforma

Tipsport Platforma

Tipsport CZ – Výhody vs Nevýhody

 • Tipsport Vstupní bonus zdarma pro nově registrované hráče 150 Kč a vysoký vkladový 100% bonus až do 50 000 Kč na první vklad.
 • Uzavírání sázek bez manipulačního poplatku pro online i offline sázky (na pobočce)
 • Oficiálně největší komunita sázkařů s mnoha nástroji pro sdílení tiketů, nápadů a blogů o sázení.
 • Vklady a výběry peněz i na pobočce a SMS notifikace o vyhodnocení tiketů včetně push zpráv do mobilní aplikace
 • Možnost dokončení úplné registrace z pohodlí domova prostřednictvím internetového bankovnictví u 4 hlavních bank

 • Složité a vysoké nároky ohledně splnění podmínek vkladového bonusu (až 50 000 Kč).
 • Zákaznická podpora je dostupná pouze prostřednictvím emailu a telefonu. Chybí Live Chat podpora pro řešení dotazů a reklamací.
 • Nejsou dostupné bonusy specializované pro mobilní sázení.
 • Dokončení online registrace je možná pouze za pomocí vybraných bank, pro mnoho klientů pak je nutnost navštívit pobočku pro dokončení registrace.
 • U platebních metod Skrill a Paysafecard je vysoká hranice pro vklady/výběry od 1 000 Kč.

Tipsport Sportovní sázení

Tipsport a dceřiná firma Chance mají stejnou platformu, která nabízí kurzové sázky zejména pro Český a Slovenský trh.

Pro sázkaře jsou dostupné snad všechny sporty a ligy napříč celého světa. Hokejoví fanoušci uvítají možnost sázení na střelce gólů, včetně dostupných sázek na prodloužení nebo sázky bez remízy (základní hrací doba). I v playoff je možné podávat sázky na postup v jednotlivých kolech či celkového vítěze.

Tipsport Tiket aréna

Tipsport Tiket aréna

Co jsou to Tipsport Nety?

Pokud jste se registrovali na stránkách Tipsport, je velmi pravděpodobné, že jste za dokončení registrace dostali odměnu ve formě tzv. Netů. Co to znamená? Nety jsou jakési věrnostní body, které u kasina můžete získávat a sbírat. Je možné je získat zdarma například za sdílení tiketu, nebo analýz na sociálních sítích. Nasbírané nety pak můžete využít k hraní či sázení na webu kasina, nebo k pořízení speciálních odměn.

Tipsport web není pouze o kasinu a sázení

Jak jsme si ukázali, na webových stránkách kasina a sázkové kanceláře Tipsport toho najdete mnohem více než jen pouhé sázky, nebo kategorii online kasino. Můžete se zde dočíst o novinkách ze světa sportu, přehledně se dozvědět o nabízených výhodách nebo aktuálních soutěžích. Díky tomu si můžete přijít na extra výhry, nebo bonusové nabídky zdarma, což rozhodně potěší každého fanouška online kasina a sázení. Nebojte se tedy web lépe prozkoumat.

Tipsport Tiket aréna

Sázková kancelář Tipsport nabízí unikátní možnost, jak se inspirovat při skládání nových předzápasových tiketů, či jak inspirovat ostatní svými tikety, pokud se řadíte mezi úspěšné tipaře vkládáním příspěvků do  Tipsport Tiket aréna.

Tato sekce na stránkách Tipsport je určena pro tipaře, kteří se chtějí pochlubit a přidávají tak své tikety do této sekce na jejichž základě další sázkaři jedním klikem kopírují tipy a přidávají si je na svůj tiket. Jelikož má Tipsport největší komunitu sázkařů, pak je opravdu z čeho vybírat. Můžete se těšit na velké množství tipů od úspěšných sázkařů a použít je pro vlastní inspiraci.

Orientace v této sekci je jednoduchá a rychlá.

Můžete si zde použít filtr pro vybrání jednotlivého sportu, kurzu ale i počtu zápasů. Důležité je však uvést, že tato aréna je určena pouze pro předzápasové sázky, nikoliv však pro Tipsport Live sázky.

Můžete si filtrovat zápasy podle nejúspěšnějších sázkařů, ale také si prohlédnout sekci “Smolařů”, kde výhra tiketu utekla třeba jen o jeden bod! Každý den zde najdete stovky nových inspirací od úspěšných tipařů z celého Česka.

Pokud se rozhodnete stát se jedním z nich, začněte sdílet své vsazené tikety kliknutím na tlačítko “poslat do arény” na Vašem tiketu a sledujte počet inspirujících se lidí a zvyšujte tak svou šanci stát se prvním v Tiket aréně!

tipsport liga

tipsport liga

Tipsport extraliga

Jelikož je Tipsport generálním partnerem České hokejové ligy, s touto sázkovou kanceláří máte tak velký náskok v odebírání prvotních informací ze světa české hokejové extraligy.

Při propojení tohoto generálního partnerství a největší komunity sázkařů máte na dosah ruky prvotřídní analýzy a aktivní debatu na každý hokejový zápas. Výhodou je možnost sledování všech živých hokejových utkání z Tipsport extraligy zdarma z pohodlí domova, a to na všech mobilních zařízení i počítači. Abyste mohli sledovat tyto zápasy, stačí mít v posledních 30 dnech vsazen jeden jediný tiket za 30 Kč.

Tipsport extraligu vysílání zajišťuje O2 TV, a zde není možný přenos přes celou obrazovku, ale Tipsport Vám umožní sledovat až 4 zápasy najednou, takže o zábavu máte určitě postaráno. Není to vhodný důvod jak začít tipovat úspěšně a přidávat své analýzy do největší komunity sázkařů?

Tipsport kontrola tiketu

Skvělou možností, jak si rychle a snadně ověřit výsledek Vašeho papírového tiketu je navštívit Tipsport sekci Kontrola tiketu. Pokud patříte mezi klasické sázkaře, kteří si dojedou autobusem na pobočku a cestou zpátky se staví na pivo, pak Vám může uniknout některý výsledek.

Pokud jste to právě vy, Tipsport má jednoduché řešení, jak hned zjistit Vaši situaci. Stačí si jen načíst stránky Tipsportu a v sekci Kontrola tiketu je potřeba vyplnit dvě kolonky. K tomuto budete potřebovat Váš tiket, kde vyplníte kontrolní číslo Vašeho tiketu a pak číselný kód pobočky.

Tipsport kontrola tiketu

Tipsport kontrola tiketu

Kliknutím na tlačítko Odeslat se dozvíte zpětně jak na tom jste. Možnost kontrola tiketu můžete využít jak na počítači, tabletu, tak i mobilu. Přejeme šťastný klik. 

Tipsport zajišťuje mnoho zábavy spolu s plno vychytávkami a jednoznačně největší komunitou sázkařů po celé ČR. Doporučujeme se zaměřit na tipování jiným způsobem a s vlastní analýzou a tím

Tipsport Live sázení

Tipsport nabízí veškeré důležité sportovní události. Ty další, méně důležité stále chybí, ale nabídka se postupně doplňuje. Jak jsme byli zvyklí, v zahraničních sázkových kancelářích bylo obrovské množství událostí, které postupně s odezvou přejímají i české sázkovky, jako Tipsport.

Tipsport se může pyšnit širokou nabídkou hokejových událostí včetně živých přenosů z extraligy, ale také fotbalu na české nebo zahraniční úrovni. Dále poskytuje basketbal, volejbal, tenis a všechny sporty, které znáte, a také e-sports, který nabírá na oblibě v posledních letech.

Tipsport Live

Tipsport Live

Nechybí ani Cash Out – skvělá funkce pro vyplacení sázky ještě před tím, než se dozvíte výsledek zápasu.

Pravdou je, že Tipsport Cash Out není vždy dostupný, nicméně při splnění základních pravidel si můžete jednoduše vyplatit třeba kombi tiket, kde čekáte na poslední zápas, který ještě nezačal a předchozí máte vyhrané. Můžete si tiket vyplatit za aktuálně nabízenou částku a nemusíte se starat o průběh posledního zápasu. Skvělá věc.

Odskočím si do Vegas

Vegas je poměrně mladým produktem (a ne hlavním) od Tipsportu, takže je poskytnout trochu obezřetnosti. Nicméně hry jsou dodávány prostřednictvím známé evropské platformy NetEnt a PlayN’Go, což jsou uznávání operátoři na evropském trhu.

Čeští sázkaři se mohou těšit z pár oblíbených her, jako je třeba Starburts a další. Nicméně další funkce Vegas jsou poněkud slabé a pokud se budeme bavit o stolních hrách, tak tam to je úplná katastrofa. Můžete si zahrát jen na ruletě. Ano, je tam na výběr mezi evropskou, francouzskou a americkou, ale to je tak všechno.

Žádné karetní hry, Tipsport Live Casino se slečnama, nic. Tohle bude ještě chvíli trvat, ale věříme, že se k tomu dostaneme, jako ostatní účastníci evropského trhu.

Peníze: Jak vložit a vybrat

Vklady

 • Vklady jsou vždy jednoduché. A rychlé. Výběry jsou pomalejší.
 • Co se týče vkladů, tak je zde široká nabídka, a to od klasického bankovního převodu, po vklady na pobočkách, či pomocí platebních karet MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron, nebo přes Mobito či PayU.
 • Mimochode PayU podporuje další služby tuzemských bank (Česká spořitelna, Fio Banka, Ge Money Bank, mBank, eKonto, Komerční Banka). Dnes je i možné vložit přes Skrill, ale minimálně 1.000 Kč. Všechny vklady jsou zdarma až na Paysafe, kde se účtuje 5% poplatek za vklad.
 • Minimální vklady jsou jinak 100 Kč.

Výběry 

 • Jak jsme avizovali u vkladů, je jich méně. Nicméně jsou v celku rychlé a spolehlivé.
 • Obecně platí pravidlo, že všechny výběry se vrací na tu platební metodu, odkud přišly vklady.
 • Výběry můžete provádět osobně na pobočkách a prostřednictvím bankovního převodu.
 • Výběry jsou zdarma, nicméně u osobního výběru je zde limit 5.000 Kč na 24 hodin, a to platí stejně pro vklady. Je to dáno legislativou v ČR.
 • V dalších případech jsou výběry bez limitů a převod bankovním účtem trvá 1 pracovní den a je samozřejmě zdarma.
 • U Skrillu je minimální výběr 1.000 Kč a trvá rovněž 1 pracovní den.

Nevíte si rady? Kontaktujte zákaznickou podporu!

Každý zákazník občas potřebuje poradit a je důležité, abychom otravovali zákaznickou podporu se sebemenšími problémy nebo potížemi. Jelikož oni tam jsou právě z tohoto důvodu. Nikdy se nebojte se zeptat na jakoukoliv prkotinu. Tipsport stejně jako Chance nenabízí LiveChat.

 • Podporu můžete kontaktovat telefonicky 7 dní v týdnu v čase od 8:00 do 23:00 na tel. čísle: +420 311 633 118.
 • Pokud by se jednalo o reklamaci tiketu, tak je zde horký email: [email protected] a klasická zákaznická podpora je na [email protected]
 • Reakce na emaily jsou v řádu minut až hodin, nic neobvyklého.

Tipsport  Aplikace: Také do kapsy!

iOS a Android Tipsport Aplikace ke stažení

Tipsport i přes jeho zastaralý vzhled nezaspal a rozjel vývoj aplikací jak u Jablkových tak Androidových smartphonů. Aplikace se dá jednoduše stáhnout ze stránek Tipsportu a poskytuje srovnatelnou zábavu s verzí desktopu. Můžete zde jednoduše vkládat, vybírat, spravovat účet, sledovat Live Streamy až na 2 události a samozřejmě sázet.

Pro uživatele starších telefonů nebo zastaralých šrotů je zde také stránka m.tipsport.cz prostřednictvím které můžete provádět stejné transakce, jako na aplikaci. Stránka reaguje rychle a spolehlivě.

Jak to vidíme my

Tisport a to stejně jako Chance nabízí solidní nabídku předzápasových sázek, od světových fotbalových lig po Box, Esporty, Snooker, Rugby a další. Výhodou je samozřejmě dostupnost asijských sázek, které konkurenti nemají. Mezi velké plus patří vkladový bonus až do 50.000 Kč.

Za slabší stránku považujeme nedokonalý InPlay, chybějící sporty na živo, slabý Vegas a nevýhodný Skrill. Na druhou stranu, sázkařská komunita u Tipsportu je opravdu skvělá a pomůže hodně v zábavě při sázení.

Tipsport kasino a sázková kancelář je stálicí českého online trhu s kasiny. Mnoho hráčů má s tímto online webem zkušenosti, ale jen někteří vědí, že existují nabídky, které můžete využít pokud máte Tipsport promo kód 2022, nebo Tipsport nety zdarma. V tomto článku si představíme více detailů o těchto zajímavých nabídkách.

Tisport soutěže na webu kasina

Pokud jste pravidelným návštěvníkem webu Tipsport, pak jste si možná všimli, že se na stránkách kasina a sázkové kanceláře dá zabrousit také do sekce soutěže. V této části se vám pak zobrazují soutěže, kterých se účastníte, nebo si je můžete zahrát.

O jaké soutěže se jedná? Převážně o krátké tematické soutěže, aktuálně například Mistrovství Evropy ve fotbale, kde si můžete soupeřit s dalšími sázejícími na webu a vyhrát pěkné výhry. V nabídce je také soutěž Pyramida, nebo Tipliga.

Jaký je princip soutěží?

například u soutěže Pyramida stačí, abyste si koupili výherní tiket o hodnotě minimálně 50 korun a následně a oznámili prodejci, že chcete, aby jej zařadil do této soutěže. Při online sázení nebo sázkách z mobilu si tento tiket do soutěže můžete přidat sami. V každém z deseti kol soutěže pak musíte trefit specifický kurz pro kolo. Ve výsledku se můžete vyšplhat až k výhře neuvěřitelných 15 milionů korun.

Přečtěte si blogy na Tipsportu

Další zajímavou a méně známou částí webových stránek kasina a sázkové kanceláře je sekce Blogy, kde najdete mnoho zajímavých článků a informací. Jedná se vlastně o takovou platformu, kde se publikují informace zajímavé pro komunitu sázkařů a můžete se zde dočíst také praktické informace. Kromě toho zde najdete spoustu informací ze světa sportu, které jsou velmi přínosné pokud se chystáte sázet a chcete být v obraze.

Například se v této části také dozvíte, jak použít tipsport akcni kod, nebo Tipsport promo kód 2021. S těmito kódy můžete získat speciální bonusy a nabídky, zahrnující sázky zdarma, extra Nety pro vás nebo například bonusy pro kasino hraní. Kódy se obvykle uplatňují před zahájením hraní specifických her, u sázek se pak vyplňují do speciálního políčka pro akční/promo kód.

Nejčastěji kladené otázky

Co mám dělat v případě, že Tipsport akční kód nefunguje?

Pokud se vám vyskytne jakýkoli problém s Tipsport akčním kódem, nejjednodušším řešením je kontaktovat chat kasina, který je k dispozici 24/7. Zde se můžete jednoduše vznést svůj dotaz a můžete se těšit na rychlou odpověď. Pokud nechcete použít tento chat, můžete využít e-mailu nebo telefonického hovoru. Zákaznická podpora vám jistě poradí a ráda pomůže s řešením vašeho problému.

Má kasino specifické požadavky na prosázení?

Kasina si z důvodu snahy zabránění zneužívání bonusových nabídek stanovují podmínky pro prosázení a další limity, které omezují to, jak můžete s bonusem nakládat. Tipsport akční kód sám o sobě nemá podmínky prosázení ale bonus s ním získané je určitě mít budou.

Jaké jsou podmínky pro registraci u Tipsport kasina?

Základní podmínkou je dosažení plnoletosti. Pokud tedy nejste starší 18 let věku nemůžete na stránkách kasina hrát. Dále je nutné uvést vaše skutečné osobní údaje, vyplnit registrační formulář a následně ověřit vaši totožnost.

Získám uvítací bonus i když jsem použil Tipsport akční kód?

Ano, pokud jste nově registrovaný hráč, můžete se stále těšit na balíček uvítacího bonusu. Stačí, abyste dokončili kompletní proces registrace, včetně potvrzení vaší totožnosti. Jakmile bude vaše registrace dokončena a hráčský účet plně aktivní, máte automaticky nárok na uvítací bonus od kasina Tipsport.

Kdy mám použít Tipsport akční kód?

Tento kód můžete použít jednoduše během registrace, kdy uvidíte políčko označené slovy “Tipsport akční kód”, stačí tedy pokud zadáte váš specifický kód a bonusy se vám automaticky načtou. Pokud jste uživatel, který kód poskytuje pro vašeho přítele, kód si jednoduše vygenerujte v případě, že váš přítel má zájem registrovat se u Tipsport.

Přijímají pobočky vklady/výběry bez limitu?

Kdysi to možné bylo, ale s nástupem nového loterijního zákona od roku 2017 to možné není. Maximální limit jak pro vklady, tak výběry je 5.000 Kč na 24 hodin. Můžete v rámci jednoho dne vložit 5.000 Kč i vybrat 5.000 Kč, ale nic víc. Další transakce bude možná až za následujících 24 hodin a 1 minuta nehledě na dny.

Jak na ověření platební metody?

Máte hned dvě možnosti. První je zaplatit kartou, nebo bankovním účtem, či Skrillem nebo Paysafe účtem rovnou na Tipsport. Ověření proběhne automaticky. Je nutné doplnit, že veškeré vklady musí pocházet od majitele účtu. Pokud je vklad úspěšný, pak proběhne ověření PM automaticky. Druhý způsob je nahrání dokladů ověřující Vaší platební metodu. Může se jednat o smlouvu z banky, nebo výpis z účtu.

K čemu jsou sebeomezující opatření?

Tohle je jedna z dílčích součástí loterijního zákona, který vstoupil v platnost od roku 2017.

Jedná se o to, že každý sázkař si musí vyplnit vstupní dotazník při registraci v sázkové kanceláři, kde si určí, zda a v jaké výši si přeje regulovat svou aktivitu stráveného času a peněz na stránce operátora, jako je Tipsport a další.

Takže je třeba to vyplnit, ale pokud se cítíte, že žádné omezení nepotřebujete, pak stačí vyplnit všechny kolonky na ‚bez omezení‘ a nemusíte nic řešit.

Vztahuje se na nový zákon daně z příjmů výher?

Tak to vůbec ne. Žádné výhry se nedaní a všechno, co vyhrajete, je čistě Vaše a nemusíte se obávat žádných kontrol.

Platnost Tipsport Akční Kód: 31/12/2021