Nejlepší sázkové kanceláře bonusy – Tipsport, Fortuna nebo Chance?

Pokud se zajímáte o svět sázení a máte rádi přehled o novinkách, tento článek pro vás připravil přehled shrnující nejlepší sázkové kanceláře v České republice – Fortuna, Chance a Tipsport.

Nejlepší sázkové kanceláře bonusy

Tipsport v Chance v Fortuna Bonus a nabídky Chance Akční Kód 2021
Chance Sporty - 2000 Kč KÓD POUŽITÍ
Fortuna Sportovní sázení - až 3.000 kč Aktivujte Fortuna Promo Kod
Tipsport Uvítací bonus 1000 Kč ZÍSKEJTE TIPSPORT AKČNÍ KÓD

Sázkové kanceláře bonusy: vstupní bonus, bonus za registraci

V této částgi si představíme uvítací bonusy jednotlivých poskytovatelů, ať už to budou bonusy za registraci, vstupní bonus nebo bonus za první vklad.

Tipsport – vstupní bonus až 50 000 Kč

Jako nejlepšího posyktovatele vstupního bonusu mezi českými sázkovými kancelářemi hodnotíme Tipsport sázkovou kancelář, která nabízí bonus 150 Kč zdarma po dokončení vaší plné registrace, který můžete využít na vaše první sázky a k tomu můžete získat 100 % bonus v maximální výši 50 000 Kč, po vytvoření prvního vkladu na váš sázkařský účet. Účet každého hráče je plně dokončen v moment, kdy jako nově registrovaný subjekt vyplníte sebeomezujících opatření,  informaci o platebních metodách a provedete ověření totožnosti na kterékoli z českých poboček sázkové kanceláře Tipsport.

Tipsport Akční Kód

Podmínky získání bonusu: 

Samozřejmě základní podmínkou pro získání bonusu je registrování se na stránkách Tipsport. Dále, pokud chcete aby jste na bonus a vstup skutečně měli nárok, je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč. Co hodnotíme velmi pozitivně je fakt, že sázející nemusí složitě hledat žádný Tipsport akční kód a proto, aby bonus mohli uplatnit, ale mají na něj nárok automaticky po splnění podmínek.

Vyplácení bonusu
Své podmínky má i výplata získaného bonusu, který není vyplácen najednou, ale po částech, konkrétně vždy když prosázíte 1000 korun, Tipsport vám na váš hráčský účet připíše 100 Kč jako bonus.

Fortuna – bonus za vklad a bonus za registraci 

Bonus za registraci – 500 Kč

Pokud jste novým sázejícím přicházejícím do Fortuny, rozhodně oceníte možnost získat bonus za registraci. Stačí pokud provedete jednoduchou registraci a vyplníte své osobní údaje a kliknete na možnost výběr vstupního bonusu 500 Kč za vklad. Tento bonus hodnotíme jaké méně výhodný v porovnání s Tipsport nabídkou, protože u Fortuny musíte na možnost bonusu kliknout a nepřipíše se vám sama automaticky, nebo musíte použít Fortuna promo kód.

fortuna promo kod

Podmínky získáné bonusu: 

Jednoduše se na stránkách kasina nebo za použití Fortuna aplikace registrujete, vyplníte všechny potřebné údaje a pak už jen kliknete na možnost výběru vstupního bonusu „500 Kč za vklad“, nebo použijete Fortuna promo kod. Jakmile pak na svůj hráčský účet vložíte první vklad o hodnotě v rozmezí 100 – 500 Kč, bude vám bonus za registraci rovnou připsán.

Fortuna 100 % bonus za vklad 

Fortuna připravila pro hráče také bonus ve formě 100 % navýšení na hráčský účet pro všechny sázející, kteří provedou první vklad ve výši minimálně 100 – 1000 korun. Maximální výše částka kterou tedy získáte na své hráčské konto je 2000 Kč.

Podmínky získání bonusu: 

Základní podmínkou pro získání této Fortuna bonus nabídky je vklad alespoň 100 Kč na hráčské konto a provést plnou registraci.

Chance vstupní bonus 

Poté, co provedete registraci na stránkách sázkové kanceláře Chance, po plném dokončení registračního procesu získáte od sázkové kaceláře zdarma 200 korun, které můžete použít na vaše první sázky.

chance bonus

Vstupní bonus 2 000 Kč
O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad na váš plnohodnotný herní účet. Ten získáte vyplněním sebeomezujících opatření, registrací platebního prostředku, zadáním Chance akční kódu a ověřením totožnosti na jakékoliv pobočce Chance. Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2 000 Kč. Tento bonus tedy hodnotíme jako třetí nejvýhodnější.

Podmínky získání bonusu: 

Pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 14 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 2.0. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 2 000 Kč. Tuto podmínku vnímáme jako poměrně nevýhodnou pro nově začínající sázkaře, jelikož ne každý prosází tuto poměrně velkou sumu a získání bonusu tak může trvat velmi dlouho.

Vyplácení Chance vstupního bonusu
Sázková kancelář Chance má také pravdila pro vyplácení vstupního bonusu, který je regulovaný a vyplácený všem hráčům po částech. Pokaždé když na stránkách nebo v aplikaci Chance prosázíte 1 400 Kč, se na váš hráčský účet připíše 100 Kč bonus.

Sázkové kanceláře bonusy – jaké další bonusy čekat u Tipsport, Fortuna a Chance?

V této části článku se zaměříme na další bonusy nabízené námi hodnocenými sázkovými kancelářemi. Pro začátek je dobré uvést, že ani Tipsport, ani Fortuna a ani Chance neposkytují sázkové kanceláře bonusy bez nutnosti vkladu. Pro získání většiny bonusů je obvykle nutné provést první klad, nebo se registrovat a splnit další podmínky stanovené sázkovou kanceláří.

Samozřejmě pokud se snažíme zjistit, jaká je ta nejlepší sázková kancelář, je nutné zaměřit se na celé spektrum bonusů, které jsou nabízené. Proto jsme pro vás připravili přehled kompletních bonusů poskytovaných námi hodnocenými poskytovateli:

Fortuna bonusy – bonus na první tickety do loterie, získej dres a další 

Bonus na první tickety: Fortuna nabízí formu bonusu v podobě bonusu na první tickety, který je vypočítáván jako násobek vašeho prvního vkladu na herní účet.

Získej dres: Dále je k dispozici speciální bonus, který určitě ocení všichni sportovní fanoušci a nadšenci. Jedná se o variantu vstupního bonusu, kdy při výběru této varianty obdrží nový sázející, který splní všechny stanovené podmínky, dres týmu, které se účastní FORTUNA:LIGY či dres české fotbalové reprezentace, a to dle své volby a za předpokladu, že nedojde k vyčerpání zásob Fortuny konkrétního dresu, v takovém případě získá dres dle volby Fortuny. Nový sázející získá nárok na tuto variantu Vstupního bonusu poté, co vloží na své konto Počáteční vklad v minimální výši 300 Kč.

Tipsport bonusy – Tipkonto vrací 25 % vkladu a Nety za sdílení 

Tipkonto od Tipsportu: V případě, že jste se registrovali na Tipsportu, pak stejně jako každý sázející získáváte za splnění níže uvedených podmínek, za kurzové sázky uzavřené v korunách bonus v podobě Netů (1 Net = 1 Kč). Nety se v rámci Tipkonta připisují v okamžiku vyhodnocení sázky a jejich hodnota se tvoří z vkladů ze skutečně uzavřených sázek sázejícího.

Nety za sdílení: díky programu „Nety za sdílení“ můžete zdarma získávat Nety za sdílení tiketů a analýz na sociálních sítích (Facebook, Twitter apod.), sázkařských diskuzních fórech a jiných webech. Za každého nového zákazníka, který se zaregistruje po prokliknutí Vámi nasdíleného odkazu na tiket nebo analýzu a provede vklad na svůj herní účet, získáte odměnu v Netech. Pokud se chcete do tohoto programu zapojit, stačí když se přihlásíte do vašeho herního konta a klinete na sekci Nety za sdílení.

Počet získaných Netů závisí na počtu klientů, které jste přes nasdílené odkazy přivedli. Odměny jsou odstupňované do několika hladin, uvedených v tabulce níže. Čím vyšší počet zákazníků přivedete, tím vyšší bude Vaše odměna.

1 – 6  klientů    100 Netů za klienta
7 – 11  klientů    125 Netů za klienta
12 – 21  klientů    150 Netů za klienta
22 – 101  klientů    175 Netů za klienta
102  a více  klientů    200 Netů za klienta

Chance bonusy: Golden Club a Goldeny za sdílení 

Goldeny za sdílení: Chance obdobně jako Tipsport nabízí program pro sázející, díky kterému si mohou zajistit zisk tzv. Goldenů, a to díky sdílení ticketů a různých analýz na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter, atd. Za každého nového zákazníka, který se zaregistruje po prokliknutí vámi nasdíleného odkazu na tiket nebo analýzu a provede vklad na svůj herní účet, získáte odměnu v goldenech. Opět se stačí přihlásit v sekci vašeho hráčského konta.

Počet získaných goldenů závisí na počtu klientů, které jste přes nasdílené odkazy přivedli. Odměny jsou odstupňované do kategorií, jednoduše platí, že čím vyšší počet zákazníků přivedete, tím vyšší bude vaše odměna.

1 – 6  klientů                       100 goldenů za klienta
7 – 11  klientů                     125 goldenů za klienta
12 – 21  klientů                   150 goldenů za klienta
22 – 101  klientů                 175 goldenů za klienta
102  a více  klientů              200 goldenů za klienta

Golden Club sázkové kanceláře Chance: Golden Club je věrnostní program pro všechny sázející Chance. Jeho členem se stanete jednoduše při založení herního účtu. Hned na úvod dostanete vstupní bonus za registraci. Zajistíte si tak 200 goldenů (1 golden=1 Kč) na vaše první sázky u Chance. Za první vklad na herní konto poté získáte ještě další bonus až do výše 2 000 Kč.

Goldeny jsou naše věrnostní body. Můžete je mít za každý tiket vsazený v korunách. Goldeny jsou také odměnou v soutěžích. Zapojte se do Tipligy, Tipcupu či Soutěže v live sázkách. K čemu vám budou goldeny dobré? Máte možnost za ně sázet tak, jako byste používali skutečné peníze. Se zvýhodněním Turbo si díky nim můžete zvýšit chance kurzy na tiketu. Na pobočkách za ně koupíte kurzovou nabídku, týdenní Info statistiky nebo třeba některý z dárkových předmětů.

Nejlepší sázková kancelář – aplikace pro chytré telefony

MOBILNÍ APLIKACE chance

Chance aplikace 

Začněme sázkovou aplikací Chance. Aplikace Chance pro smartphony – mobilní telefony a tablety je prvek, který dává všem sázkařům svobodu a pohodlí při sázení, které lze nyní provádět klidně z domova, práce, autobusu, ve frontě u pokladny a téměř kdekoli, přímo vedle ní pomocí mobilního telefonu nebo tableta. Aplikace Chance tedy eliminuje potřebu klasického počítače nebo notebooku pro online sázení.

Pokud jste připraveni otevřít klasický Google Play a chcete si stáhnout aplikace do svého mobilního telefonu, dáme vám několik typů. Zejména nehledejte tyto aplikace na klasických portálech mobilních aplikací, jako je Google Play, protože ne všechny sázkové a herní aplikace jsou na Google Play k dispozici kvůli zákazu společnosti Google. To však neznamená, že se jedná o špatně zpracovanou, podvodnou nebo bohužel nelegální aplikaci.

fortuna applicacie

Fortuna aplikace 

Fortuna nabízí svým sázejícím velmi sofistikovanou aplikaci, která vám umožní sázet téměř jako profesionálovi přímo z vašeho mobilního telefonu. Aplikace má kompletní nabídku sázení včetně živých přesonů, jednoduché statistiky a komplexní statistiky. V aplikaci naleznete opravdu vychytané funkce. Přihlásíte se otiskem prstu, projeďte propracované sportovní statistiky a Match tracker, kde najdete každou akci v daném utkání. Provedete rychlosázku a pak už jen sledujte stream, aby vám v mobilu přistála push notifikace o výhře.

D9ky fortuna nabidka dnes můžete aplikaci jednoduše můžete stáhnout na stránkách Fortuny, je dostupná jak pro telefony s Androidem, tak pro zařízení s iOS systémem. Stažení je zdarma.

Tipsport Akční Kód

Tipsport aplikace 

Vlastní aplikaci a mobilní verzi webu nabízí i Tipsport. V aplikaci pro Android i iOS systémy chytrých telefonů můžete přehledně sledovat satv svého konta, možnost sázet na tisíce živých přenosů a můžete zde přejít i do sekce Vegas, kde si zahrajete kasinové hry. Tipsport nabízí hned několik způsobů jak aplikaci stáhnout a samotná instalace je velmi snadná, stejně jako používání celé aplikace. Velkou výhodou je, že Tipsport akční kód není potřeba, stejně jako tipsport dnešní nabídka ani žádné další promo kódy. Prostě jednoduše stáhnete aplikaci do svého telefonu.

Nejlepší sázková kancelář – shrnutí

Všechny tři společnosti – Tipsport, Fortuna a Chance, všechny hodnotíme jako rozhodně nejlepší na českém trhu. Jako nejlepšího posyktovatele vstupního bonusu mezi českými sázkovými kancelářemi hodnotíme Tipsport sázkovou kancelář, která nabízí bonus 150 Kč zdarma po dokončení vaší plné registrace, který můžete využít na vaše první sázky a k tomu můžete získat 100 % bonus v maximální výši 50 000 Kč. Fortuna přináší na trh vstupní bonus 500 Kč za vklad. Tento bonus hodnotíme jaké méně výhodný v porovnání s Tipsport nabídkou, protože u Fortuny musíte na možnost bonusu kliknout a nepřipíše se vám sama automaticky, nebo musíte použít promo kód. Sázková kancelář Chance nabízí vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2 000 Kč. Nevýhodou u tohoto bonusu je potřeba prosázet 14 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 2.0. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 2 000 Kč. Podmínky pro dosažení tohoto bonusu vnímáme jako nejméně výhodné proto, vstupní bonus sázkové kanceláře Chance hodnotíme jako třetí nejlepší.