Tipsport Recenze 2022 : bonus, sázení & výhody

Tipsport Recenze: Slyšeli jste o největší a nejrozšířenější sázkové kanceláři na Českém a Slovenském trhu? Dnes si vysvětlíme kurzovou nabídku, sázkové příležitosti a bonusy tohoto oblíbeného bookmakera!

Tipsport Recenze Sportovní sázení s širokou nabídkou

Tipsport Bonus a nabídky Tipsport Akční Kód 2021
Uvítací bonus 1000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD
100% vkladový bonus Až do 50.000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD
Vegas 100% vstupní bonus až do 5.000 Kč ZÍSKEJTE AKČNÍ KÓD

Tipsport se řadí mezi předního českého operátora se sportovním sázením a buduje svou značku již od roku 1991. Od roku 2017 je plně licencovaný a regulovaný platnou legislativou a svou nabídku rozšířil dále o Vegas, kde se hráči mohou zapojit do akčních elektronických her, například ruletu a světoznámé herní automaty. U Tipsportu se můžete zejména těšit na následující:

 • Největší sázkařská komunita v Česku a na Slovensku – blogy, analýzy, skupinové chaty a spoustu dalších společenských aktivit s podporou šíření sázkařských znalostí
 • Přehledná a snadno ovladatelná stránka
 • Plně licencovaný a regulovaný operátor
 • Registrace pohodlně z domova bez návštěvy pobočky
 • Kvalitní a rychlá mobilní aplikace pro iOS a Android, včetně tablet
 • Přehledná webová verze pro ostatní mobilní zařízení
 • Od roku 2011 vlastní Tipsport TV s tisíci přenosy
 • Široká kurzová nabídka na všechny velké sporty, včetně politických a společenských sázek, e-sporty, loterie, losů apod.
 • Partner České hokejové Tipsport Extraligy
 • Široká nabídka sázek a podpůrných sázek
 • Oblíbené Asijské handicapy – sázky bez remízy s 50% šancí na výhru

Tipsport má toho opravdu hodně co nabídnout, co se sázkových příležitostí a produktů týče. Nejoblíbenější sporty, na které hráči sázejí jsou Hokej, Fotbal a Tenis. Tipsport nabízí 100% pokrytí hokejové Tipsport extraligy a spolu s Chancí jakožto přidruženou sázkovou kanceláří mají největší podíl hokejových přenosů a sázek na trhu.

Kurzy a Limity 

Kurzová nabídka je u Tipsportu bohatá, především zaměřená na sportovní sázky jako je Fotbal, Tenis a Hokej. V posledních letech se rozšiřuje nabídka E-Sportů, kde mezi oblíbené patří například Starcraft 2, nebo Leaguje of Legends. V E-sportech však zatím chybí například známé CS: GO.

Tipsport může také nabídnou širokou možnost druhů sázek. Hráči mohou podávat formou jednoduchých sázek, akumulovaných (AKU) sázek, ale také maxikombi i skupinových sázek. Tipsport podporuje i systémové sázky, kde sázkaři již nemusejí spoléhat na výhru celého tiketu, ale vyhrávají i v případě, že jim jeden z několika zápasu tzv. „ujde“. 

Na jeden tiket můžete vsadit až 50 příležitostí (maxikombi) od 0.01 Kč a při běžných sázkách (SOLO a AKU) je začíná minimální vklad na 1 Kč. Maximální možná výhra je až 10 000 000 Kč. S Tipsportem můžete tipovat nejen na konečné výsledky, ale také na jednotlivé střelce gólů v hokeji, sázky bez remízy, sázky na góly, přesný výsledek: Poločas/konečný výsledek, nebo i jednotlivé třetiny a nájezdy. V porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi hodnotíme kurzy jako jedny z nejlepších na Českém trhu. 

Dostupné nabídky 

Tipsport nabízí jako jedinná sázková kancelář v ČR a na Slovensku největší vkladový bonus a to až 50 000 Kč pro nové hráče! A to není všechno. Za registraci nových hráčů nabízí zdarma 150 Kč bez nároku na vklad. 

 • Bonus za registraci 150 Kč získává každý, kdo se registruje online a dokončí plné ověření účtu pomocí jedné z následujících bank (Air Bank, Moneta, Česká spořitelna, Equa Bank, ČSOB, Komerční banka). Pokud nemáte jednu z vybraných bank, pak dokončení registrace je možné na jedné z 700 poboček a o svůj bonus nepřijdete.
 • Vkladový 100% bonus až do 50 000 Kč je vhodný pro všechny, kteří chtějí maximalizovat svůj úspěch a nebojí se podmínek. Bonus má podmínky, které jsou odlišné podle výšky prvního vkladu. Při maximálním čerpání bonusu 50 000 Kč je potřeba protočit vklad i bonus 8x tedy 800 000 Kč v sázkách s kurzem 3. 

Tipsport Recenze: Často kladené otázky

Q: Je sázení u Tipsportu legání?

A: Tipsport funguje na trhu již od roku 1991 a má platnou licenci na Online sázky a Casino od roku 2017.

Q: Jak mohu vložit peníze?

A: Vkládat můžete zdarma na pobočce, pomocí platebních karet nebo internetového bankovníctví, případně elektronických peněženek Skrill a Paysafecard.

Q: Jak dlouho trvá výběr peněz?

A: Bankovním převodem 1-3 dny, obvykle do druhého pracovního dne a na pobočkách zdarma a ihned.

Q: Mohu použít Cash-Out na kvalifikační sázky v bonusu?

A: Můžete zavřít sázku, která je kvalifikační a ponechat si zisk, ale tato sázka se pak nebude vztahovat do protočení k bonusu.

Q: Mohu sledovat živé zápasy zdarma?

A: Abyste mohli sledovat živé přenosy je třeba mít uzavenou sázku za 30 Kč za posledních 30 dní. Pro sledování 1.fotbalové ligy pak mít minimální zůstatek na účtu 100 Kč

Q: Jsou nějaké poplatky za výběr?

A: Výběry jsou všechny zdarma, stejně jako vklady.

Q: Jak mohu reklamovat tiket?

A: Všechny tikety jsou opatřeny tlačítkem ‘reklamace’ a jejich řešení je rychlé. Reklamovat můžete také na zákaznické podpoře.

Tipsport Recenze: Další výhody

Uživatelská zkušenost

Tipsport řadíme mezi nejlepší operátory na trhu s ohledem na jednoduchost a přehlednost nabídky, propracované mobilní aplikace, široké podpory platebních metod a velké dostupnosti sázek.

Sázení Live

Live sázení patří mezí nejoblíbenější v moderní době. Tipsport jako přední operátor Live sázek nabízí možnost živého sázení na tisíce událostí ročně, od oblíbených sportů po americké sporty jako NHL, NBL, NBA, pak e-sporty a další. Nabídka sázek je pestrá hlavně u velkých her, u menších najdeme spíše základní sázky a odvozené sázky.

Živé vysílání 

Tipsport nabízí vysílání živých přenosů prostřednictvím Tipsport TV a dalších kanálů. Sekce Live nabídne hráčům tisíce sportovních přenosů za rok, většinu v HD kvalitě, s možností sledovat až 4 utkání najednou. K vysílání stačí mít zůstatek 100 Kč na účtu anebo vsazenou sázku za posledních 30 dní.

Mobilní Aplikace 

Musíme pochválit vývojáře mobilní aplikace, neboť zastoupí všechny důležité funkce z webu, je rychlá, přehledná a snadno dostupná. V mobilní aplikaci provedete vklad, výběr, vsadíte si v plném rozsahu na předzápasové sázky a sledovat můžete i živé zápasy s Live sázením. Aplikace je ke stažení pro majitele Android a iOS. 

Nejlepší vlastnosti 

 • Největší vkladový bonus až 50 000 Kč
 • Největší sázkařská komunita
 • Multi View sledování živých přenosů
 • Cash Out
 • Systémové sázky

Výhody & Nevýhody 

Výhody Nevýhody
 • Bonus zdarma 150 Kč + bonus až do 50 000 Kč
 • Přísnější pravidla pro splnění bonusu
 • Mobilní aplikace pro Android a iOS
 • Málo druhů platebních metod pro výběr
 • Funkce Cash-Out
 • Výběr přes Skrill a Paysafecard pouze od 1000 Kč
 • Podpora elektronických peněženek
 • Málo odvozených sázek u menších lig a zápasů

Tipsport Recenze – Hodnocení

Tipsport je leaderem kurzových a Live sázek na Českém trhu a naše testování platformy a kvality sázek překročilo očekávání. Od široké nabídky sázek, po multi view sledování sportovních přenosů až po kvalitně zpracovanou mobilní aplikaci. Oceňujeme dostupnost asijských handicapů, které u některých konkurentů nejsou, ačkoliv dostupnost dalších podpůrných sázek je s ohledem na zahraniční sázkové kanceláře stále nižší.